AIUTA - Lublin 2015
Students of the Third Age – A New Generation of Students?
Register

Miejsce i data

  • 17 września 2015, godz. 15:00 - posiedzenie Zarządu AIUTA
  • 17 września 2015, godz. 20:00 - kolacja 
  • 18 września 2015, godz.   9:30 - konferencja naukowa Lublin, Rynek  
  • 19 września 2015 - program fakultatywny

Aktualności

04.09.2015
Rejestreacja uczestników
+ czytaj więcej

30.08.2017
Zgłoszenia referatów i komunikatów
Nadsyłanie abstraktów
+ czytaj więcej

Hotel Alter*****              www.hotelalter.pl
Hotel Lublinianka****    www.lublinianka.com
Hotel Europa****             www.hoteleuropa.pl
Hotel Vanilla****             www.vanilla-hotel.pl
Hotel Grodzka20***       
www.hotelgrodzka20.pl
Hotel Mercure***            www.mercure.com/pl/hotel-3404-hotel-mercure-lublin-centrum/index.shtml
Hotel Victoria***             www.hotel.victoria.lublin.pl
Hotel Locomotiva***     
www.locomotiva.pl
Hotel Campanile***      www.campanile-lublin.pl/pl
Hotel Mlyn***                 www.hotel-mlyn.lublin.pl
Hotel Logos*:              www.hotellogos.lublin.pl